Uniwersalna mozaika szklana Azzurro Paradyż 29,8x29,8

51357_14
Producent: Paradyż
Waga: 1.8 kg/opk.
Dostępność:
Jest (2-7 dni roboczych)
szt.
125,00 zł99,90 złZestawiając najmodniejsze pastele unikniesz pomyłki! To pewne! Łącząc delikatną szarość i biel zapewnisz atmosferę pełną spokoju i świeżości. Aranżacja przełamana żywszym motywem kwiatowych dekoracji rozweseli kompozycję. Efektowne geometryczne dekoracje wykonane przy zastosowaniu nowoczesnej technologii druku cyfrowego umożliwią stworzenie przestrzeni z akcentami o złudzeniu trójwymiarowości. Gwarancja efektu harmonii i jedności.

Stwórz kolorowo - pastelowy, prawdziwie kobiecy nastrój w swojej łazience. Lekkość, harmonia, radość, idealnie zgrane ze sobą i niesamowicie uspokajające barwy... po prostu perfekcyjna kompozycja. To kolekcja Salva / Salvo.
Płytki łazienkowe w najmodniejszych pastelowych kolorach. To czarujące zestawienie zawsze działa pozytywnie! Niebieski i koralowy na tle delikatnej szarości i ciepłej bieli. Miło, przytulnie, kobieco, z wdziękiem... I tak, jak to bywa w przypadku kobiecych stylizacji, które potrafią zaskoczyć oryginalnym dodatkiem, tak i tutaj można przełamać całość aranżacji odważnymi dekoracjami ściennymi, dającymi wrażenie trójwymiarowości. Wystarczy zastosować inserta z bardzo wyrazistym motywem kwiatowym lub modnym wzorem geometrycznym w kolorze Azzurro albo Coral. Ponieważ kobiety kochają ozdoby, Salva / Salvo uwodzi także subtelnymi dodatkami, jak szklane mozaiki oraz piękne listwy ozdobne w trzech wersjach kolorystycznych i dwóch wariantach nadruku. Przymierz się do tej kolekcji - będzie pięknie!

Cena za 1szt.

Format: 29,8x29,8cm
Grubość: 8mm
Gatunek: I
Przeznaczenie: ściana
Powierzchnia: błyszcząca
Ilość w opakowaniu: 0,62m2 (7 sztuk)
Kraj pochodzenia:  Polska
Producent: Paradyż