Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

O firmie

Polskie i hiszpańskie płytki najwyższej jakości – dowiedz się więcej o firmie WÓJCIK

Firma Handlowa WÓJCIK S.C. z siedzibą w Proszowicach powstała w 1993 roku. Od samego początku istnienia zajmujemy się sprzedażą najlepszych płytek ceramicznych – zarówno polskich, jak i hiszpańskich producentów. W naszej ofercie znajdują się produkty wyróżniające się nowoczesną stylistyką i korzystną ceną – sygnowane m.in. takimi markami jak: Ape, Baldocer, Bellavista, Bestile, EcoCeramic, El Molino, Emigres, Gayafores, Geotiles, Gresmanc, Keros, Navarti, Onix, Pamesa, Peronda, Undefasa, Venus, Paradyż czy Tubądzin.

Kafle hiszpańskie, polskie płytki ceramiczne, klinkier na taras, kamień dekoracyjny i wiele więcej.

Podążamy za potrzebami rynku i staramy się tak wzbogacać ofertę handlową w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. W doborze asortymentu stawiamy na jakość i niezawodność. Jesteśmy obecni na corocznych targach ceramicznych Cevisama w Walencji (Hiszpania), co pozwala nam śledzić światowe trendy w branży płytek ceramicznych pod kątem wzorów i nie tylko.

Wybierz płytki ceramiczne w naszym sklepie i ciesz się sprawdzonym produktem.

Firma Handlowa WÓJCIK S.C. w swoich salonach prezentuje nowoczesne wyposażenie wnętrz – począwszy od czystych, wręcz ascetycznych, kończąc na śmiałych rozwiązaniach estetycznych pozwalających czuć się w łazience dobrze i komfortowo.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, a także po sygnałach, które napływały do nas z różnych miejsc w kraju, stworzyliśmy sklep internetowy pozwalający na szybkie i komfortowe zakupy m.in. płytek ceramicznych w atrakcyjnych cenach bez wychodzenia z domu. Jeżeli interesują Cię modele, których nie ma w naszej ofercie, prosimy o kontakt. Postaramy się je sprowadzić prosto z Hiszpanii – oczywiście generując jak najniższe koszty.

Pracownicy FH WÓJCIK pomogą w doborze odpowiedniego asortymentu odpowiadającego gustom i wymaganiom. Oferujemy również wykonywanie ekskluzywnych projektów na bazie naszego asortymentu.

 
DANE FIRMY
Firma Handlowa Wójcik
Lucjan Wójcik S.C.
ul. M. Kopernika 4a
32-100 Proszowice

NIP: 682-177-59-00
Wpis do ew. działalności gospodarczej 6985/2004


ALIOR BANK SA
NR 67 2490 0005 0000 4530 1161 4432
 
CERTYFIKATY